Elekfy Jenő (1895-1968): Ősz a Kis-Dunánál, színezett rézkarc, papír,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/325/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~32/Elekfy-Jeno-1895-1968-Osz-a-Kis-Dunanal-szinezett-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-~II1805897
1805897
10060
325
Leírás: Elekfy Jenő (1895-1968): Ősz a Kis-Dunánál, színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39 cm
: vörös_iván