Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1800098
30410
324
2200
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Fülöp Zoltán (1951-) 1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" Ag emlékérem ÁPV plasztiktokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:PP 1766317
30411
324
Numizmatika
Gácsik Lajos (1905-1981) 1942. "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942 (Kalazanci Szent József)" fém emlékérem (75,72g/59mm) T:1- apró patina / Hungary 1942. "S. Josephus Calasanctius Pater Parvulorum / Scholae Piae Hungarie 1642-1942" metal commemorative medallion. Sign.: Lajos Gácsik (75,72g/59mm) C:AU tiny patina 1801319
30412
324
Numizmatika
Iván István (1905-1968) 1966. "Szigetvár" Br plakett (80mm) T:2
Hungary 1966. "Szigetvár" Br plaque. Sign.: István Iván (80mm) C:XF 1731610
30413
324
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1981. "MÉE XI. Vándorgyűlése - Sárospatak / A főiskola alapítója: Perényi Péter - Patrónája: Lórántffy Zsuzsanna" Br emlékérem (42,5mm) + Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 1719006
30414
324
3400
Numizmatika
Kelemen Kristóf (1922-) 1985. "MÉE Budapest / Pázmány Péter - Eötvös Lóránd" Ag emlékérem (~34,4g/0.640/42,5mm) T:1 1800272
30415
324
Numizmatika
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvár Centenáriuma" Ag emlékérem (43,76g/0.800/42,5mm) T:2 patina 1800892
30416
324
Numizmatika
Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1969. "X. Miskolci Filmfesztivál 1969" Br emlékérem (111mm) T:2
Hungary 1969. "10th Film Festival of Miskolc 1969" Br commemorative medal. Sign.: Gyula Kiss Kovács (111mm) C:XF 1803316
30417
324
Numizmatika
Kiss Sándor (1925-1999) DN "Az év legjobb épülete / Győr-Sopron Megyei Tanácsi Tervező Vállalat" Br emlékérem dísztokban (99mm) T:2 1766421
30418
324
Numizmatika
Körmendi-Frimm Jenő (1886-1959) 1913. "Ribári Mór 1873-1913" egyoldalas Br plakett (72,38g/55mm) T:1- kis ph. 1800085
30419
324
Numizmatika
Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" jelzett Ag emlékérem (35,68g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) 1800281
30420
324
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" Ag emlékérem (43,29g/0.800/42,5mm) T:2 patina
Adamo SG2 1800544
30421
324
Numizmatika
Lapis András (1942-) 1979. "Az ár betört! 1879 Március 12 éjfél után 2 óra - Száz évvel ezelőtt pusztította el a várost a Tisza - Szeged Megyei Városi Tanács" jelzett Ag emlékérem (34,93g/0.835/42,5mm) T:1- patina Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft