Rehák Ferenc: Fót története. Bp.,2000, Greger-Delacroix. A könyv megjelenését támogató fóti családok fekete-fehér fotóival illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Veress D. Csaba: Felsőörs évszázadai. Veszprém Megyei Levéltár Kiadványai 8. Veszprém, 1992, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas. Megjelent 3000 példányban.
Pápa város egyetemes leírása. Összeállította: Kapossy Lucián. Pápa, 1989, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóval. Megjelent 2000 példányban. Reprint kiadás.
Erdély északi része és a Székelyföld. Bp., é. n., Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal. Kiadói tűzött papírkötésben, kissé foltos, kissé sérült elülső borítóval, de belül jó állapotban.
Bessenyei József: Diósgyőr vára és uradalma a XVI. században - források -. Tanulmányok Diósgyőr történetéhez 2. Miskolc, 1997, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltár-Miskolci Egyetem Történelem Segédtudományai Tanszék. Kiadói papírkötés.