15840.
324. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Magdics Gáspár: Tanulságosabb fejezetek a természettudományok köréből. Bp., 1922, Szent István Társulat. Második kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, a tartalomjegyzéknél javított oldallal, de egyébként jó állapotban.