Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 348
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1776227
16191
324
Eckhardt Sándor: Francia-magyar kéziszótár. Bp., 1991, Akadémiai. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1800889
16192
324
Parti Nagy Lajos: Fülkefor és vidéke. Bp., Magvető. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1800882
16193
324
Jarry, Alfred: Két Übü-dráma. Übü király, A láncra vert Übü. Bp., 1978, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 1770552
16194
324
Magyar Remekírók sorozat 42 kötete. Bp.,1902-1907, Franklin. Aranyozott, festett liadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban. Volt könyvtári példányok 1803445
16195
324
Tolnai regénytár 58 kötete. Papírkötésben, jó állapotban. 1802104
16196
324
4600
Szalai Nóra: 5perc angol. 3 db nyelvkönyv, kezdőknek és újrakezdőknek, középhaladóknak, nyelvtan. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban. 1803231
16197
324
Kis vegyes könyv tétel: Kereskedelmi Levelezés, Az Est hármaskönyve, Poirot és az ABC, stb., példányonként változó, részben kissé megviselt állapotban, összesen 11 db 1798110
16198
324
Terescsényi Gyula: Bolygó magyarok. Turul Szépmíves Könyvek 6. Bp., é.n., Turul. Második kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés. 1800456
16199
324
Ország-Világ almanach 1909. Az Ország-Világ szépirodalmi képes hetilap előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond, Bp. 1909. Orsz. Irodalmi Rt., Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon-kötésben 1800467
16200
324
Nemeskürty István: Mi történt velünk. Aláírt! Bp., 2002. Szabad tér 1800464
16201
324
Koppány Zsolt: Morbusz és Hungarikum. Dedikált! Bp., 2007. Napkút. 1798311
16202
324
Das Kamasutram des Vatsayana. Die Indische ars amatoria nebst dem vollständigen KOmmentare (Jayamangala) des Yasodhara. Berlin, 1907. H. Barsdorf. Kiadói, bordázott félbőr kötésben. / In half leather binding. 500p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft