Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 348

16167.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Berda József: Örökkévaló lobogással. Versek. [Újpest], 1932. Szerzői. 44 + [4] p. Első kiadás. Fűzve, kiadói papírborítékban.
16168.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek Szeged, 1925. Az Ipar Első kiadás! Illusztrált, kissé sérült papírkötésben.
16169.

Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek Szeged, 1925. "Az Ipar" Első kiadás! Illusztrált, kissé sérült papírkötésben.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
Longus: Daphnis és Chloé. Pásztorregény. Wien, é.n., Hellas, VI+2+78+1 p.+ 7 t. (Fritz Löw színes litográfiái.) Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a gerince sérült, hiányos, egy illusztráció hiányzik. Számozott (1000/287.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került, bibliofil példány.
16170.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp., 1921, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
16171.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Váth János: Pannontenger csillaga. Szombathely, [1917], Nemzedékek Irodalmi Vállalat. A szerző dedikációjával! Sérült, tűzött papírkötésben.
16172.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nadányi Zoltán: Bocsáss meg. Új és válogatott versek. Bp., é. n., Dr. Vajna és Bokor. A szerző dedikációjával! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
16173.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Bp., 1955, Ifjúsági. Kass János rajzaival. Félvászon kötésben, jó állapotban.
16174.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
W. Hárs Alice: Édenkert új száműzöttje. Bp., é. n., szerzői. Dedikált! Papírkötésben, jó állapotban.
16175.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fenyő László: Őszi kávéház. Bp.,(1936),Nyugat,(Hungária-ny.), 77+2 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
16176.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Lányi Viktor fordítása. A borítót Major Henrik rajzolta. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült gerinccel. Első kiadás.
16177.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
H. Becher Stowe: Tamás bátya kunyhója. I-II. kötet (teljes). Angolból átdolgozta Darvai Móric. Budapest, é. n. Lampel Róbert. 179 [1] p. 12 t.; 185 [1] p. 8 t. A két kötet egységes, kiadói, díszesen aranyozott és festett egészvászon-kötésben.
16178.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft