Longus: Daphnis és Chloé. Pásztorregény. Wien, é.n., Hellas, VI+2+78+1 p.+ 7 t. (Fritz Löw színes litográfiái.) Kiadói papírkötésben, rossz állapotban, a borítója kopott, a gerince sérült, hiányos, egy illusztráció hiányzik. Számozott (1000/287.) példány. Kereskedelmi forgalomba nem került, bibliofil példány.
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp., 1921, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
Thomas Mann: Halál Velencében. Novella. Lányi Viktor fordítása. A borítót Major Henrik rajzolta. Gyoma, 1914, Kner Izidor, 109+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült gerinccel. Első kiadás.
H. Becher Stowe: Tamás bátya kunyhója.
I-II. kötet (teljes). Angolból átdolgozta Darvai Móric. Budapest, é. n. Lampel Róbert. 179 [1] p. 12 t.; 185 [1] p. 8 t. A két kötet egységes, kiadói, díszesen aranyozott és festett egészvászon-kötésben.