11099.
324. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
11 000 Ft
29,73 EUR, 32,35 USD
cca 1930 Apostol, Kőműves Kerámia, terrakotta szobor, jelzett (Kőműves), kis kopásokkal, m: 48 cm