Tétel

Katalógusszám:

11147.
324. Lezárult gyorsárverés
Porcelán

Kikiáltási ár:

8 000 Ft

Leírás:

Zsolnay tányér készlet (süteményes (6db), lapos (5 db), mély (6db)) , jelzett, kopott aranyozás, d:18,5-23,5 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.