https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 280

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1913-1914 Kimutatás és szabályrendelet köztisztviselők számára
12749.

1913-1914 Kimutatás és szabályrendelet köztisztviselők számára

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.
12750.

1914 A Pesti Hírlap naptára az 1914. szökőévre. 24. évf. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap és első oldal kijár, szakadt, a 111/112. oldal kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1914 Famunkások zsebnaptára az 1914. évre. 9. évf. Szerk.: Weltner Jakab. Bp.,1914,Magyarországi Famunkás Szövetség, 4+238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, 19-20. oldal lapja sérült, hiányos, a hátsó szennylap hiányzik.
12751.

1914 Famunkások zsebnaptára az 1914. évre. 9. évf. Szerk.: Weltner Jakab. Bp.,1914,Magyarországi Famunkás Szövetség, 4+238 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, 19-20. oldal lapja sérült, hiányos, a hátsó szennylap hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1914 MÁV Helyi érdekű vasutak. Kör alakú mozdonyszín látványterve / Railway garage plan 70x35 cm
12752.

1914 MÁV Helyi érdekű vasutak. Kör alakú mozdonyszín látványterve / Railway garage plan 70x35 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
1916-1948 Főként vallási témájú nyomtatványok 3 db: Szent Család XXVII. évf. 6. füzet, Bogner Mária Margit Kis Naptára, Vasárnapi Könyv + papot ábrázoló papírfigura
12753.

1916-1948 Főként vallási témájú nyomtatványok 3 db: Szent Család XXVII. évf. 6. füzet, Bogner Mária Margit Kis Naptára, Vasárnapi Könyv + papot ábrázoló papírfigura

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
12754.

1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1919-1941 Vegyes nyomtatván tétel, 4 db: kotta, Előre képes hetilap VI. évf. 28. sz., Ferences Közlöny 1925 11. sz.
12755.

1919-1941 Vegyes nyomtatván tétel, 4 db: kotta, Előre képes hetilap VI. évf. 28. sz., Ferences Közlöny 1925 11. sz.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920-1940 10 db válogatott vegyes meghívó estélyek, bálok, főúri védnökséggel
12756.

cca 1920-1940 10 db válogatott vegyes meghívó estélyek, bálok, főúri védnökséggel

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920-1940 Vegyes utazási prospektus tétel, 4 db:   1939 Salzburg, die Mozartstadt. Deutschland. Innsbruck, Gaberlag. Térképpel, német nyelven.   Veneto és a Regione Giulia. Ente Nazionale Industrie Turistiche. Ferro Dello Stato. Papírkötés, magyar nyelven.  Tirol Ehrwald Ausgangspunkt der Tiroler Zugspitzbahn. Német nyelven.   Links und Rechts der Bahn in Österreich. Wien, Katographischen.
12757.

cca 1920-1940 Vegyes utazási prospektus tétel, 4 db: 1939 Salzburg, die Mozartstadt. Deutschland. Innsbruck, Gaberlag. Térképpel, német nyelven. Veneto és a Regione Giulia. Ente Nazionale Industrie Turistiche. Ferro Dello Stato. Papírkötés, magyar nyelven. Tirol Ehrwald Ausgangspunkt der Tiroler Zugspitzbahn. Német nyelven. Links und Rechts der Bahn in Österreich. Wien, Katographischen.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920-1930 Magyar Királyi Folyam és Tengerhajózási Rt. személyhajójáratok prospektus, menetrenddel, és menetdíjakkal. Bp., Klösz György és fia.+
12758.

cca 1920-1930 Magyar Királyi Folyam és Tengerhajózási Rt. személyhajójáratok prospektus, menetrenddel, és menetdíjakkal. Bp., Klösz György és fia.+

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1920-1930 a Gondűző Vendéglő (Budapest) 3 db kitöltetlen étlapja + a lipcsei Auerbachs Keller étlapja
12759.

cca 1920-1930 a Gondűző Vendéglő (Budapest) 3 db kitöltetlen étlapja + a lipcsei Auerbachs Keller étlapja

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920 Országgyűlési meghívókártya minta(?)
12760.

cca 1920 Országgyűlési meghívókártya minta(?)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz