cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. számok, 13.,23.,36.,47.,48 számok hiányoznak, összesen 51 szám. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. Számos fotóval, illusztrációval illusztrálva. Papírkötés, német nyelven, változó állapotban, többnyire szakadozott, sérült borítóval, kijáró lapokkal./
cca 1910 Dr. Georg Buschan: Die Sitten der Völker 1-56. numbers, without 13.,23.,36.,47.,48. numbers. Stuttgart-Berlin-Leipzig-Wien, Union Deutsche Verlagesellschaft. With illustrations, and photographs. Paperbinding, with raunchy, damaged covers, and pages are comming out.
cca 1910-1940 Vegyes árjegyzék és prospektus tétel, 10 db:
Optimus kézi tűzoltó készül. Magyar Fém és Lámpaárugyár Rt. Litografált prospektus. Bp.,Magyar Grafikai Műhely.
Első Proszniczi Gazdasági Gép- és Gőzmotor-gyár. Wichterle Bp. Gőzmozgonyok, gőzcséplőgépek, Legujabb szab. Gőzmotorok, gőzmotor-cséplőkészletek. Árjegyzék, foltos, 24 p.
Deckert és Homolka Elektrotechnikai Gyár. Különleges Árjegyzék. VI. rész: Villanyos világítás és erőátvitel. VII. rész: Vezető- és szigetelő anyagok. Bp.,"Pátria"-ny., 24 p. Papírkötés, szakadozott, kissé hiányos lapszélekkel, borítóval.
Kottavásár! Léderer István zeneműkiadó és zeneműkereskedőnél. Árjegyzék. Bp., Klein S.-ny., 2 sztl. lev.
Takarítsunk olajat "Retroil" által. Reklám prospektus, 2 sztl. lev. Hajtásnyomokkal, szakadással.
Wágner a "Hangszer-király". Árjegyzék, borító nélkül, 3-14 p.
"Gépész" szaklap könyv árjegyzéke. Szakadozott, 2 sztl. lev.
Vasöntvények. Ferrofix segélyével forraszthatók! Reklám prospektus. Bp., Lukács és Tsai, Községi-ny., hajtásnyomokkal, 2 sztl. lev.
Keményforrasztásaihoz (Hartlöthen) kísérelje meg az uj ömlesztő-szer Borfix alkalmazását! Reklám-prospektus. Bp., Lukács és Tsai, Községi-ny., hajtásnyomokkal, 1 sztl. lev.
György és Somogyi Vaskereskedés, asztalosáruk szaküzlet árjegyzék kivonata. 1937. augusztus. 42. sz. Bp.,Dr. Antos és Társa-ny., 16 p.
cca 1910 Wohanka és Társa általános árjegyzék. Bp., Károlyi Györy Kő- és Könyvnyomdája. Magyar és német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészávszon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
1910-1925 Szocializmussal kapcsolatos tétel, 13 db:
1919 A Forradalmi Kormányzótanács és a népbiztosságok rendeletei. 1919. április.10.-április 30. Tanácsköztársasági Törvénytár. II. füzet. Szerk.: Pongrácz Jenő. Bp.,1919, Magyarországi Szocialista Párt. Kiadói papírkötés, szakadozott, viseltes borítóval, a hátsó borító leszakadt.
1925 Sidney Webb-Beatrice Webb: A kapitalizmus hanyatlása. Fordította: Fülöpp Jenő. Bp.,1925, Népszava. Kiadói szakadozott papírkötés.
1916-1918 Socialistiche Jugendbibliothek 5 kötete: Fritz Der Pariser Kommuneusstandt. (1871) 6. kötet, Die Zukunft. 4. kötet, W. Münzenberg: Drei Leitfaden für Jung Referenten.9. kötet, James Gordon: Francisco Ferrer. 16. kötet, Was Wollte Münzenberg? 19. kötet. Zürich, 1916-1918, Socialdemokratische Jugendorganization der Schweiz. Német nyelven. Kiadói papírborítókban, az egyik szakadozott borítóval. + Socialdemokratische Jugendorganization der Schweiz 2 német nyelvű nyomtatványa.
1912 Karl Marx: Lohnarbeit und Kapital. Berlin, 1912, Paul Ginger. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.
1912 Das kommunistische Manifest. Berlin, 1912, Paul Ginger. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.
1911 Dr. Julian Marcuse: Geschlechtliche Erziehung in der Arbeiterfamilie. Arbeiter-Gesundheits-Bibliothek 15. kötet. Berlin, 1911, Buchhandlung Vorwärts. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1918 Karl Radek: Die Entwichtlung des Sozialismus von der Wissenschaft zur Tat. Bern-Belp,1918, Promachos Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1910 H. Brand: Die Dialektik. Bern, 1910, Verlag des Schriftenvertriebes der Arbeitenunion. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
1914 Robert Grimm: Bildung und Klassenkampf. Zürich, 1914, Grütlibichhandlung. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
International nyomtatott példánya,
1911 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola nappali és esti képzéseinek tanórarendjei az 1910/11. tanévre, a nappali hátoldalán tájékoztatóval, 33x51 cm és 25x33 cm közötti méretben, jó állapotban.
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. /
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.
1912 Spezial-Katalog Abteilung Sattler-Maschinen. Wien, 1912, Oesterreichische Vereinigte Schuhmaschinen Gesellschaft. II. Ausgabe September 1912. Kiadói papírkötés, a borítója kopott, a gerince kissé szakadt, a gerinc elvált a borítótól, foltos, néhány bejegyzéssel. Német nyelvű árjegyzék, szövegközti ábrákkal.