Nyomtatványok

Tételek száma: 280

12737.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1910-1940 Vegyes árjegyzék és prospektus tétel, 10 db:   Optimus kézi tűzoltó készül. Magyar Fém és Lámpaárugyár Rt. Litografált prospektus. Bp.,Magyar Grafikai Műhely.  Első Proszniczi Gazdasági Gép- és Gőzmotor-gyár. Wichterle Bp. Gőzmozgonyok, gőzcséplőgépek, Legujabb szab. Gőzmotorok, gőzmotor-cséplőkészletek. Árjegyzék, foltos, 24 p.   Deckert és Homolka Elektrotechnikai Gyár. Különleges Árjegyzék. VI. rész: Villanyos világítás és erőátvitel. VII. rész: Vezető- és szigetelő anyagok. Bp.,Pátria-ny., 24 p. Papírkötés, szakadozott, kissé hiányos lapszélekkel, borítóval.   Kottavásár! Léderer István zeneműkiadó és zeneműkereskedőnél. Árjegyzék. Bp., Klein S.-ny., 2 sztl. lev.  Takarítsunk olajat Retroil által. Reklám prospektus, 2 sztl. lev. Hajtásnyomokkal, szakadással.   Wágner a Hangszer-király. Árjegyzék, borító nélkül, 3-14 p.   Gépész szaklap könyv árjegyzéke. Szakadozott, 2 sztl. lev.   Vasöntvények. Ferrofix segélyével forraszthatók! Reklám prospektus. Bp., Lukács és Tsai, Községi-ny., hajtásnyomokkal, 2 sztl. lev.   Keményforrasztásaihoz (Hartlöthen) kísérelje meg az uj ömlesztő-szer Borfix alkalmazását! Reklám-prospektus. Bp., Lukács és Tsai, Községi-ny., hajtásnyomokkal, 1 sztl. lev.   György és Somogyi Vaskereskedés, asztalosáruk szaküzlet árjegyzék kivonata. 1937. augusztus. 42. sz. Bp.,Dr. Antos és Társa-ny., 16 p.
12738.

cca 1910-1940 Vegyes árjegyzék és prospektus tétel, 10 db: Optimus kézi tűzoltó készül. Magyar Fém és Lámpaárugyár Rt. Litografált prospektus. Bp.,Magyar Grafikai Műhely. Első Proszniczi Gazdasági Gép- és Gőzmotor-gyár. Wichterle Bp. Gőzmozgonyok, gőzcséplőgépek, Legujabb szab. Gőzmotorok, gőzmotor-cséplőkészletek. Árjegyzék, foltos, 24 p. Deckert és Homolka Elektrotechnikai Gyár. Különleges Árjegyzék. VI. rész: Villanyos világítás és erőátvitel. VII. rész: Vezető- és szigetelő anyagok. Bp.,"Pátria"-ny., 24 p. Papírkötés, szakadozott, kissé hiányos lapszélekkel, borítóval. Kottavásár! Léderer István zeneműkiadó és zeneműkereskedőnél. Árjegyzék. Bp., Klein S.-ny., 2 sztl. lev. Takarítsunk olajat "Retroil" által. Reklám prospektus, 2 sztl. lev. Hajtásnyomokkal, szakadással. Wágner a "Hangszer-király". Árjegyzék, borító nélkül, 3-14 p. "Gépész" szaklap könyv árjegyzéke. Szakadozott, 2 sztl. lev. Vasöntvények. Ferrofix segélyével forraszthatók! Reklám prospektus. Bp., Lukács és Tsai, Községi-ny., hajtásnyomokkal, 2 sztl. lev. Keményforrasztásaihoz (Hartlöthen) kísérelje meg az uj ömlesztő-szer Borfix alkalmazását! Reklám-prospektus. Bp., Lukács és Tsai, Községi-ny., hajtásnyomokkal, 1 sztl. lev. György és Somogyi Vaskereskedés, asztalosáruk szaküzlet árjegyzék kivonata. 1937. augusztus. 42. sz. Bp.,Dr. Antos és Társa-ny., 16 p.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
cca 1910 Wohanka és Társa általános árjegyzék. Bp., Károlyi Györy Kő- és Könyvnyomdája. Magyar és német nyelven. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészávszon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
12739.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1910-1925 Szocializmussal kapcsolatos tétel, 13 db:   1919 A Forradalmi Kormányzótanács és a népbiztosságok rendeletei. 1919. április.10.-április 30. Tanácsköztársasági Törvénytár. II. füzet. Szerk.: Pongrácz Jenő. Bp.,1919, Magyarországi Szocialista Párt. Kiadói papírkötés, szakadozott, viseltes borítóval, a hátsó borító leszakadt.  1925 Sidney Webb-Beatrice Webb: A kapitalizmus hanyatlása. Fordította: Fülöpp Jenő. Bp.,1925, Népszava. Kiadói szakadozott papírkötés.   1916-1918 Socialistiche Jugendbibliothek 5 kötete: Fritz Der Pariser Kommuneusstandt. (1871) 6. kötet, Die Zukunft. 4. kötet, W. Münzenberg: Drei Leitfaden für Jung Referenten.9. kötet, James Gordon: Francisco Ferrer. 16. kötet, Was Wollte Münzenberg? 19. kötet. Zürich, 1916-1918, Socialdemokratische Jugendorganization der Schweiz. Német nyelven. Kiadói papírborítókban, az egyik szakadozott borítóval. + Socialdemokratische Jugendorganization der Schweiz 2 német nyelvű nyomtatványa.   1912 Karl Marx: Lohnarbeit und Kapital. Berlin, 1912, Paul Ginger. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.   1912 Das kommunistische Manifest. Berlin, 1912, Paul Ginger. Német nyelven. Kiadói papírkötésben.   1911 Dr. Julian Marcuse: Geschlechtliche Erziehung in der Arbeiterfamilie. Arbeiter-Gesundheits-Bibliothek 15. kötet. Berlin, 1911, Buchhandlung Vorwärts. Német nyelven. Kiadói papírkötés.   1918 Karl Radek: Die Entwichtlung des Sozialismus von der Wissenschaft zur Tat. Bern-Belp,1918, Promachos Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.   1910 H. Brand: Die Dialektik. Bern, 1910, Verlag des Schriftenvertriebes der Arbeitenunion. Német nyelven. Kiadói papírkötés.   1914 Robert Grimm: Bildung und Klassenkampf. Zürich, 1914, Grütlibichhandlung. Német nyelven. Kiadói papírkötés.   International nyomtatott példánya,
12740.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12741.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1911 Az Országos Magyar Királyi Iparművészeti Iskola nappali és esti képzéseinek tanórarendjei az 1910/11. tanévre, a nappali hátoldalán tájékoztatóval, 33x51 cm és 25x33 cm közötti méretben, jó állapotban.
12742.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1911 Útmutató a gazdasági tudósítók számára. 19. évf. Bp., M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium. Félvászon kötésben, jó állapotban.
12743.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1912 Erdély honismertető folyóirat 4 db száma.
12744.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
12745.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepkes Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.
12746.

1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott papír védőborítóval, de egyébként jó állapotban, egész oldalas fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven. / 1912 Antiquitäten aus Dem Besitz der Herrn Louis Berghold, Danzig. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus, 96 p.+32 t. Paperbinding, in paper cover, with torn pages, with black-and-white full pages illustrations, in German language.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gelóczy Zsigmond: Visszapillantás az Országos Közegészségügyi Egyesület huszonötesztendős multjára. Bp., 1912. 36p.
12747.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1912 Spezial-Katalog Abteilung Sattler-Maschinen. Wien, 1912, Oesterreichische Vereinigte Schuhmaschinen Gesellschaft. II. Ausgabe September 1912. Kiadói papírkötés, a borítója kopott, a gerince kissé szakadt, a gerinc elvált a borítótól, foltos, néhány bejegyzéssel. Német nyelvű árjegyzék, szövegközti ábrákkal.
12748.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
11

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft