Nyomtatványok

Tételek száma: 280

1945 a Lósport 1. évf. 3. lapszáma, érdekes írásokkal
12870.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1946 Társadalmi Szemle, A Magyar Kommunista Párt Tudományos folyóirata, I. évfolyam 1. szám, sérült borítóval
12871.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12872.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1947 Szegedi Gazdasági Vasút téli menetrendje, 21x30 cm
12873.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
37
1948 Budapesti Sport Egyesület 35 éves jubiláris versenye, Magyarország 1948. évi III. osztályú bajnoki versenyének kiírása, kis sérüléssel.
12874.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1948 Meghívók 1848 március 15-ének százéves évfordulójára rendezett eseményekre a Miniszterelnökségről küldve, 9 db + Francia partizán igazolvány
12875.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1948 Magyar statisztikai évkönyve. Új folyam. LI., LII.,LIII.,LIV. 1943.,1944.,1945.,1946. Szerk.: Magyar Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1948, Stephaneum, XII+298+III p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
12876.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12877.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1948-1989 Magyar Nemzet 15 száma, benne a kor híreivel, közte a 1989-es romániai felkelés és Ceausescu bukásának, az éleződő Iraki-Kuvaiti ellentét híreivel, változó állapotban.
12878.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1949 3 db Aeroplane repülős újság / 3 airplane magazines
12879.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1950 Üdvözlő kártya tétel, 13 db, 10x12 és 18x13,5 cm közti méretben
12880.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1950 Az Athenaeum nyomda betűmintái. Bemutató mappa és kísérő füzet.
12881.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft