Tétel

Katalógusszám:

12196.
324. Lezárult gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

120 000 Ft
324,32 EUR, 352,94 USD

Leírás:

cca 1880-1890 Díszesen aranyozott egészbőr vasúti témájú fotóalbum, egyedi Gottermayer-kötésben, aranyozott táblaélekkel, benne: a szegedi MÁV igazgatóság épületével, Temesvár-Józsefváros pályaudvar épületével, Stájerlakanina vasúti pályaudvar, a vasúti szerelvényeket szállító gombosi gőzkomp, Oravica-Anina viadukt fotóival, további kettő azonosítatlan helyszín fotójával, valamint vasúti tisztviselők fotóival, 70 db keményhátú fotó, néhány feliratozva, összesen 70+8 db keményhátú fotó, különféle méretekben, a fotók jó állapotban, a gerincen kis sérüléssel, a borítón kis kopással, az egyik tábla sérült, foltos elülső kötéstáblával és előzéklappal, az a hátsó táblán a fém rátétek hiányosak, sérültek./ cca 1880-1890 Decorative gilt full leather photo album, about railway topic, Gottermayer-binding, with gilt sheet edges, with 71 pc portraits boardphotos of railway officers, and 8 pc board photos of interesting places (building of MÁV directorate of Szeged, building of railway station of Timisoara (Temesvár/Temeswar), building of railway station of Anina (Stájerlakanina/ Steierdorf), steam ferry with railroad cars in Bogojevo (Gombos), railway viaduct beetween Oravita (Oravica/Orawitza) and Anina (Stájerlakanina/ Steierdorf) and two other photos of unkown places), all: 70+8 pieces of boardphotos, different sizes, the photos in good conditions, with little damage on the spine, with little worn on the cover, one sheet damaged, the front cover and the front smear sheet spotty, the metal applications on the back cover damaged.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor