Würtz Ádám (1927-1994): Dobszóra ülj lóra. Rézkarc, papír, jelzett 20x... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~2/Wurtz-Adam-1927-1994-Dobszora-ulj-lora-Rezkarc-papir-jelzett-20x29-cm~II1798368
1798368
10297
324
Leírás: Würtz Ádám (1927-1994): Dobszóra ülj lóra. Rézkarc, papír, jelzett 20x29 cm
: ekb