Kovács Tamás (1942-1999): A tarot világa (a Világ), rézkarc, papír, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/324/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~2/Kovacs-Tamas-1942-1999-A-tarot-vilaga-a-Vilag-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fa-ker~II1801251
1801251
10161
324
Leírás: Kovács Tamás (1942-1999): A tarot világa (a Világ), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 29×39,5 cm
: vörös_iván