Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 37
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1757621
10524
324
Ex libris - small-graphics
Antonio Lima (1891-1958): Ex libris Prof.Joao de Almeida Lucas. Rézkarc, papír, hátán jelzett, 7×6 cm 1720920
10525
324
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Erotikus ex libris Csányi István. Fametszet, papír, jelzett, 9×5 cm 1560346
10526
324
Ex libris - small-graphics
Prihoda István (1891-1956): Erotikus ex libris, Lucy könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×12 cm 1740374
10527
324
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?):Erotikus ex libris, Dr. Lustig István. Klisé, papír, jelzett a klisén, 5,5×4 cm 1737892
10528
324
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993) és Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris ( 2 db), fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9×7 cm (2×) 1742756
10529
324
Ex libris - small-graphics
Sterbenz Károly (1901-1993) : A Soproni Liszt Ferenc Múzeum 50. különkiállításának emlékére 1947-1955. Fametszet, papír, jelzett, 12×11 cm 1742771
10530
324
Ex libris - small-graphics
Jelzés nélkül: In memoriam Galambosné Perjés Ilona. Rézkarc, papír, 8×8 cm 1784510
10531
324
15000
Ex libris - small-graphics
25 db különféle külföldi ex libris (Zbigniew Dolatowski, Tadeusz Szumarsli, Mirjam Kinos, stb.), linó/fametszet/rézkarc, papír, egy részük jelzett a dúcon, különböző méretben 1744117
10532
324
Ex libris - small-graphics
3 db erotikus ex libris. több művésztől, különféle technikákkal a dúcon jelzettek / 3 erotic ex librises 1380036
10533
324
Ex libris - small-graphics
5 db különböző szovjet ex libris. Fametszet, némelyik jelzett / Russia 5 bookplates wood-engraving. Some signed 10x16 cm 1744121
10534
324
Ex libris - small-graphics
3 db erotikus ex libris. több művésztől, különféle technikákkal a egy jelzett / 3 erotic ex librises 1744124
10535
324
Ex libris - small-graphics
2 db erotikus ex libris. több művésztől, különféle technikákkal a egy jelzett / 2 erotic ex librises Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: