Bolhapiac Tételek száma: 283
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1803042
11287
324
Flea Market
Kisméretű réz és alpakka bányászlámpa, m: 10,5 cm (2×) 1803533
11288
324
Flea Market
Kis szerszám tétel: üvegvágó, kaszaverő, fázisceruza, stb. 1802083
11289
324
Flea Market
Trabant 601 autó játékmodell, saját dobozában 1803443
11290
324
Flea Market
Kis bolha tétel: logarléc, saját tokjában + hajsütővas tartozékokkal 1803587
11291
324
Flea Market
Retró vérnyomásméreő készülék, saját tokjában 1802784
11292
324
Flea Market
Mézeskalács ütőfa (kard), vésett fa, jelzés nélkül, sérült, 22×8 cm 1801624
11293
324
Flea Market
Réz tárgyak, összesen 6 db, 3×4- 8×8 cm 1803084
11294
324
Flea Market
Zománc díszített kis réz váza és réz gyertyatartó, m:10 és 8 cm 1802348
11295
324
Flea Market
MALÉV utazó neszesszer, tartalommal(fésű, cipőkanál, fogkefe, szemtakaró, krém) 1802352
11296
324
Flea Market
2 db retró fém borkimérő, jelzett, h: 21 cm 1802661
11297
324
Flea Market
Réz bejárati kilincs, zár borítások, összesen: 6 db 1804689
11299
324
Flea Market
Japán motívumos, gyöngyházberakásos fadoboz, kis repedéssel, 12x10x4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft