A Korán szemelvényekben. Ford., bev. és jegyz. ellátta Hollósi Somogyi József. (Bp. 1947.) Officina. 92 l. Officina könyvtár 90-91. Kiadói félvászon-kötésben.
La floretoj de S. Francisko. Klasika itala verko de la XIII jarcento. Ford.: Pizzi, F. San Vito al Tagliamento, 1926, A. Paolet. Kicsit sérült papírkötésben, jó állapotban.
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./
Leatherette-binding in Arabic and English language.