Könyvek: Vadászat Tételek száma: 33
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1793152
15818
323
Books: Hunting
Borsiczky Ottó: Beschreibung der jagdlichen Verhältnisse auf der erzherzoglich kistapolcsányer Herrschaft. Bp., 1910, Pallas. Képes ismertető, papírkötésben, jó állapotban. 1791648
15819
323
4200
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyűjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, laza fűzéssel, 280-281. oldal között az illusztrációk sérültek, hiányosak, hiányzó címlappal és térképpel. 1791812
15820
323
Books: Hunting
Gareth Purnell-Alan Yates-Chris Dawn: Horgász enciklopédia. Fordította: Bogárdi Hilda, Zsembery Péter. hn.,1998, Pi Book Manager Iroda Kft. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1793838
15821
323
2200
Books: Hunting
Bosch, E. von dem: Fährten- und Spurenkunde. Berlin, 1886, Verlag von Paul Parey. Egészvászon kötés, megviselt állapotban. 1793318
15822
323
2200
Books: Hunting
Etetőanyagok, etetési technikák. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XI. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés. 1793313
15823
323
2200
Books: Hunting
Békés halaink horgászata. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink VII. Bp.,1998, Fish. Kiadói papírkötés. 1793307
15824
323
2200
Books: Hunting
Műcsalis horgászat. Szerk.: Oggolder Gergely. Horgászhalaink XII. Bp.,1999, Fish. Kiadói papírkötés. 1793299
15825
323
2200
Books: Hunting
Dr. Hunyadi Attila: A süllőhorgászat módszerei. Horgászhalaink X. Bp.,2000, Fish. Kiadói papírkötés. 1795633
15826
323
Books: Hunting
Dr. Bertóti István: Őzhívás. Bp., 1976, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1793282
15827
323
Books: Hunting
Horthy Jenő: Egy Élet Sportja - Vadászat, lóverseny, falka, Eredeti fényképekkel. Bp., é.n. Nimród. 1793352
15828
323
Books: Hunting
Horgászunk! Magyarország horgászvizei. Bp.,1989, Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. 1793905
15829
323
Books: Hunting
Nagy Domokos Imre: A vadászat a festészetben. Bp., 1972, Corvina Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft