15004.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
1902 Budapest, képes album naptárral, nyomdaismertetővel. Bp., Hornyánszky Viktor. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.