Vegyes minikönyv tétel, 2 db:
A magyar posta és az upu. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés, illusztrációkkal, magyar, francia, orosz, angol, és spanyol nyelven. Számozott (250/046.) példány, piros számozással. Jó állapotban.
Pro Philatelia. Az ötvenedik magyar bélyegnap alkalmából. Bp., 1977, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány. Jó állapotban.
Vegyes minikönyv tétel, 2 db:
Máté György: Rózsa Ferenc és a szabad nép. Bp.,1976, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (1200/0627.) példányban, fekete számozással, jó állapotban.
Negyed század. A Lapkiadó Vállalat története. Szerk.: Hámori Ottó. Bp., 1977, Lapkiadó Vállalat. Kiadói műbőr kötés, fekete-fehér fotókkal, jó állapotban.
A dolgozók bankja. Országos Takarékpénztár Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete. Szerk.: Kovács Mihály. Feledy Gyula rajzaival. Miskolc, 1981, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói kartonált papírkötés. Készült 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban
Vegyes könyvtétel, Petőfi Sándor témában, 2 db
Votum Petőfianum. Szerk.: Radó György. Kass János illusztrációival. Bp, 1973, Kossuth Könyvkiadó. Több nyelven. Kiadói aranyozott műbőrkötésben. Számozott (1000/903.) példány.
Petőfi Sándor. (1823-1849.) Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1973, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Több nyelven. Kiadói műbőr-kötésben.