Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Egészbőr kötésben, védőborítóval, jó állapotban.
Burkert-Matußek-Obschernitzki: Zerstört, besiegt, befreit. Der Kampf um Berlin bis zur Kapitulation 1945. Berlin, Edition Hentrich. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban / paperback, little damaged condition
Szomory Dezső: Harry Russel-Dorsan a francia hadszintérről. Bp., 1918, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.(a szerző hártyapapírral védett, beragasztott fényképe)+261 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel.
Akik visszajöttek. Hadirokkant írók anthologiája. Szerk. Hittig Gyula. Második kiadás.
Bp. 1937. Hadirokkantak Szövetsége. 151 l. A borítón első világháborús fotómontázzsal. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.