16132.
323. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
1 200 Ft
William Shakespeare: The complete works of William Shakespeare. Szerk.: W. J. Craig. London, 1911, Henry Frowde-Oxford Univerity Press. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel. / Linen-binding, with damaged spine, in English language.