Lengyel Györgyi: Kalocsai virágok. Bp., 1984, Magyar Nők Országos Tanácsa-Kossuth. Második, javított kiadás.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, gazdag fekete-fehér és színes képanyaggal.
Dr. Kós Károly, Szentimrei Judit, Dr. Nagy Jenő: Kis-Küküllő vidéki magyar népművészet. Bukarest, 1978, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
Dobrovits Aladár: Egyiptom festészete. Ars Mundi. Bp., 1944, Officina. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.
Two Years 1983-1984. Israeli Art. Qualities Accumulated. Tel Aviv, 1984, The Tel Aviv Museum. Kiadói papírkötés, angol és héber nyelven./
Paperbinding, in English and Hebrew languages.