2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex libri-szével, Mécs László aláírásával, 9947. sorszámú példány.