2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1906. Szerk.: Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1906, Korvin Testvérek, 8+366+40 p. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.