1907 a Wendt Testvérek kereskedelmi, pénzintézeti könyvek gyára és von... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/323/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500017/1907-a-Wendt-Testverek-kereskedelmi-penzintezeti-konyvek-gyara-es-vonalazo-intezet-gyartot~II1793546
1793546
12137
323
Historical documents, manuscripts
Leírás: 1907 a Wendt Testvérek kereskedelmi, pénzintézeti könyvek gyára és vonalazó intézet gyártotta kitöltetlen főkönyv, okmánybélyegekkel, bélyegzőhivatali hitelesítéssel, kopott vászonkötésben
: tánczos_gábor