Porcelán Tételek száma: 100
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1796013
11190
323
Kispesti porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásokkal, m: 24 cm + Porcelán kisváza, matricás, jelzés nélkül, kis kopásokkal, kis lepattanással, m: 11,5 cm 1791036
11191
323
Bavaria virágmintás porcelán 2 db teás csésze + 2 db csészealj, jelzett, matricás, lepattanásokkal, összesen: 4 db 1795426
11192
323
Ens porcelán rózsa, egészen apró lepattanással, jelzett, 5x7 cm 1790563
11193
323
Meissen áttört szélű tányér, máz alatti festéssel, kopott aranyozás, d: 20 cm 1716067
11194
323
Baruch mustártartó és szedőkanál, matricás, jelzett, kopott, 15×11 cm 1790032
11195
323
Fontebasso matricás süteményes tányér (10db), matricás, kopott, d:19,5 cm (10×) 1776818
11196
323
Josefina Csehszlovákia 2 db kávéscsésze, matricás, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm 1790523
11197
323
Bertram porcelán figurák párban, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 1791050
11198
323
Karlsbadi emlék tálka és tál, egyiken lepattanással, kézzel festett, jelzés nélkül, 18×11 cm, 30×15 cm 1791087
11199
323
Kahla teás csésze és alj + süteményes tányér, kézzel festett, kopott, jelezett 1790995
11200
323
Cauldon England porcelán tálka, levonóképes, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 1791005
11201
323
Pirkenhammer porcelán lapos tányér (Fischer Emil mint forgalmazó), jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft