1911-1913 Keresztény Tanító. I-III. évfolyamok. I. évf. 1-19. sz., II. évf. 1-24. sz., III. évf. 1-24. sz. A Keresztény Tanítók Országos Egyesületének Közlönye. Szerk.: Cserny József, Ekamp Nándor. Bp., Stephaneum Nyomda Rt. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítókkal, sérült gerincekkel, kissé foltos lapokkal, egy kijáró lappal. A folyóirat kéthetente, 1911. február 25. és 1914. július 25. között jelent meg. Ritka!
1916 Az Érdekes Újság koronázási száma. A borító Végh Gusztáv grafikus munkája. Bp., Légrády-ny., 80 p. Rengeteg képpel illusztrálva. Papírkötésben, a kötése szétvált, de egyébként jó állapotban.