Nyomtatványok

Tételek száma: 269

1947 A kerék 1947 szeptemberi száma, érdekes írásokkal, tűzött papírkötésben, 24 p.
13200.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1947 A kerék 1947 októberi száma, érdekes írásokkal, tűzött papírkötésben, 16 p.
13201.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1948 Jubileumi közgazdász jelmezbál belépő és program. Dombornyomott. 6p
13202.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1949 Szovjetunió. Budapesti nemzetközi kiállítás, ismertető füzet, tűzött papírkötésben
13203.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1950 Budapest képes ismertető füzet turistáknak + 200 Párkányi híd megnyitása alkalmából kiadott füzet
13204.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1950-1960 A Fővárosi Nagy Cirkusz októberi műsora, kínai cirkusz
13205.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1950 Modellvasutakkal foglalkozó 6 db nyomtatvány.
13206.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1950 Így építjük Nagy-Budapestet, képes propagandafüzet, tűzött papírkötésben, 16 p.
13207.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1954-1956 Kisdobos folyóirat 3 évfolyamának számai: közte: III. évf. 8.,12.+3 szám. (címlapjuk hiányzik.) IV. évf. 1.,6.-8.,10.-12.+1 szám.(címlap hiányzik.) V. évf. 1956. 1.-10. sz. Teljes! (11.-12. sz. a forradalom miatt nem jelent meg.) Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, a számok változó állapotban, 3 szám címlapja hiányzik, a IV. évf. 1. sz. sérült, viseltes., a számok nem sorrendben lettek bekötve, hanem visszafelé. Benne Reich Károly, Ország Lili, Szántó Piroska, F. Győrffy Anna, Bálint Endre, és mások rajzaival, valamint Zelk Zoltán, Terszánszky J. Jenő, Pilinszky János, Kolozsváry Grandpierre Emil, Tömörkény István, Weöres Sándor, Tamási Áron, Nagy László, Szabó Lőrinc, Csurka István és mások írásaival. Az 1956-os V. évfolyam csak 10 szám, a 11-12. szám nem jelent meg a forradalom miatt.
13208.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1954 Néprajzi értesítő. XXXVI. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
13209.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1955 Bp., A KIOSZ SZŰCS szakcsoport szakmai bizottságának határozata, 15x19 cm
13210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1956 Mit hallunk, mire táncolunk? - 2 db kottafüzet, Zeneműkiadó Vállalat kiadványa
13211.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft