Nyomtatványok Tételek száma: 269
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1788953
13151
323
Printed Materials
1936 Uj Idők. XLII évfolyam bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Kissé laza félvászon-kötésben 1726772
13152
323
Printed Materials
1936 A Magyar Úrasszonyok lapja 19 db száma januártól júliusig. Divat és életmód sok képpel. Jó állapotban. 1728061
13153
323
Printed Materials
1937-1938 Eternit-közlemények. IV. évf. 1. sz. 1937 január+V. évf. 1.,5. sz. 1938. február,november. 3 szám. Bp., Eternit Művek Hatschek Lajos, Athenaeum-ny, 8+8+8 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. 1795710
13154
323
Printed Materials
1937 Piccadilly étterem francia nyelvű menükártyája, hajtásnyomokkal, a hajtások mentén szakadással 1390291
13155
323
Printed Materials
1937 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLIX. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1937, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés. 1791604
13156
323
Printed Materials
1937 Az Est hármas könyve 1937. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, jó állapotban 1701817
13157
323
Printed Materials
cca 1938-1970 Szegedi vonatkozású papírrégiségek, modern képeslapok, számlák, Szegedi Néplap, stb. 1795525
13158
323
Printed Materials
cca 1938 Képes magyar történelem, irodalom és művészet, Szent István Cikóriagyár matricagyűjtő album, számos matricával, kevés hiánnyal 1790427
13159
323
Printed Materials
1938 Major János Horgász felszerelések árjegyzéke, gazdag szövegközti illusztrációkkal 1792491
13160
323
Printed Materials
1938 XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus és Szent István Jubileumi Év igazolványfüzet. Budapest, 1938, Pallas Nyomda. Kiadói tűzött papírkötés, reklámokkal, 1. sz. tőszelvény használt, Balassagyarmat bélyegzővel.+Benne félárú MÁV jeggyel, valamint a XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus ülőhelybérletével 1796364
13161
323
Printed Materials
1938 Uj Idők. XLIV:. évfolyam első fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben 1793502
13162
323
Printed Materials
1938 A m. kir. posta a közönség szolgálatában, ismertető füzet, 1938. évi 1. szám, tűzött papírkötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft