Raffael jelzéssel: Favágó. Olaj, karton, keretben, 21×26 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/323/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Raffael-jelzessel-Favago-Olaj-karton-keretben-21C39726-cm~II1759697
1759697
10224
323
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Raffael jelzéssel: Favágó. Olaj, karton, keretben, 21×26 cm
: vörös_iván