M.Tóth István (1922-2006): Hajnalka. Akvarell, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/323/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/MToth-Istvan-1922-2006-Hajnalka-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-40C39729-cm~II1795773
1795773
10308
323
Leírás: M.Tóth István (1922-2006): Hajnalka. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm
: vörös_iván