Festmények és grafikák Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1790715
10084
323
Farkas jelzéssel: Ház kúttal. Akvarell, papír, 24×32 cm 1657562
10085
323
11000
Fáber József (1889-1945): Est véli szürkület. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×27 cm 1789033
10086
323
Ferenczy jelzéssel: Palántázók. Vegyes technika, papír, 16×22 cm 1769173
10087
323
Fügedi Jenő (1935-): Önarckép. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15,5×10 cm 1793749
10088
323
28000
Fürst Zsigmond (1870-?): Pécsi háztetők. Olaj, vászon (sérült), jelzett, keretben, 43×61 cm 1764524
10089
323
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Vasút, fametszet, papír, jelzett a dúcon, kartonra ragasztva, 14×11 cm 1790830
10090
323
Gerzson Pál (1931-2008): Vak Bottyán, Labancok után. Linó, papír, paszpartuban, 12×9,5 és 7×11 cm 1792246
10091
323
G. J. jelzéssel: M. Fida, India, férfi portré, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 14×9 cm 1248423
10092
323
Enrico Glicenstein (1870-1942): Váratlan találkozás. Hidegtű, papír, jelzett, 15×15 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed 1795565
10093
323
Gonda jelzéssel: Izrael, művészi textilkollázs, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21×31 cm 1793951
10094
323
Görög Rezső (1930- ):Dűlő út. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 22×33 cm 1793681
10095
323
Gulácsy jelzéssel: Erdő közepében, olaj, fa, keretben, 12,5×17,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft