Festmények és grafikák Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1789874
10352
323
Olvashatatlan jelzéssel: Egyiptomi, kézzel festett papirusz képek ( 3db), 28×21 cm (3×) 1764960
10353
323
14000
Olvashatatlan jelzéssel: Dicsfényben. Olaj, karton, sérült keretben, 21×25 cm 1773244
10354
323
Olvashatatlan jelzéssel: Turbános férfi, olaj, fa, keretben, 29,5×22 cm 1444248
10355
323
Olvashatatlan jelzéssel:Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm 1775630
10356
323
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet, rézkarc, papír, kicsit vetemedett, 20×28,5 cm 1760353
10357
323
Olvashatatlan jelzéssel: Dombos vidék, szén, papír, hátulján feliratozva, 30×42 cm 1760346
10358
323
Olvashatatlan jelzéssel: A dohányzás káros az egészségre, fametszet, papír, 25,5×10,5 cm 1769162
10359
323
Olvashatatlan jelzéssel: Ikarus 88. Tus, papír, üvegezett keretben, 29×22 cm 1769189
10360
323
Olvashatatlan jelzéssel:Turistaház a domboldalon. Rézkarc, papír, keretben, 14×9,5 cm 1793638
10361
323
Olvashatatlan jelzéssel: Velence, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 14×22 cm 1792068
10362
323
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, vászon, 40×60 cm 1794045
10363
323
Olvashatatlan jelzéssel: Folyóparti utca, kollázs, fa, 31×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft