Festmények és grafikák Tételek száma: 401
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1775948
10340
323
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány, olaj, fa, üvegezett keretben, 22×30 cm 1794014
10341
323
Olvashatatlan jelzéssel: Vásárra készülő gazda. Olaj, karton, keretben, 23×33 cm 1794064
10342
323
Olvashatatlan jelzéssel: Szoba belső. Akvarell, papír, sérült, üvegezett keretben, 21×30 cm 1794041
10343
323
Olvashatatlan jelzéssel(1935): Pipázók. Diópác, papír, üvegezett keretben, 14×20 cm 1791718
10344
323
Olvashatatlan jelzéssel: Hálok. Computer print, karton, 51×35 cm 1791639
10345
323
Olvashatatlan jelzéssel: Halászbárkák. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 10×17 cm 1704079
10346
323
60000
Olvashatatlan jelzéssel: Kikötött hajók a rakpartnál. Olaj, vászon, keretben, 37×51 cm 1732028
10347
323
Olvashatatlan jelzéssel: Kalapos nő színes tájban, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 29×39 cm 1745927
10348
323
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Csónakok a parton. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 43×55 cm 1755817
10349
323
Olvashatatlan jelzéssel: Szentendrei látkép, akvarell, papír, hátulján jelzett, üvegezett fa keretben, 83×61 cm 1794129
10350
323
Olvashatatlan jelzéssel: Önarckép. Rézkarc, papír, 11,5×7,5 cm 1790684
10351
323
Olvashatatlan jelzéssel: Csontváz tanulmány. Szén ,papír, kis szakadással, 63×48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft