Hajós József: Az élet titkaiból a modern élettan bölcselete. Székesfehérvár,1921, Szerzői kiadás, (Székesfehérvári Egyházmegyei Könyvnyomda-ny.), 6+461+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel.