https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 173

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 143+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15483.

Bíró Lajos Pál: A Nemzeti Szinház története 1837-1841. Bp.,1931, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 143+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Kopácsi Sándor: AZ 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-korukról. New Brunswick, 1980, Magyar Öregdiák Szövetség - Bessenyei György Kör, 64 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15484.

Kopácsi Sándor: AZ 1956-os magyar forradalom és a Nagy Imre per. Tanúk-korukról. New Brunswick, 1980, Magyar Öregdiák Szövetség - Bessenyei György Kör, 64 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A reakció ellen. A Szociáldemokrata Párt harca. Hősköltemény és krónika. Szerk.: Dr. Révész Mihály. Bán Antal, Büchler József, Erdődy János, Hámori László, Kéthly Anna, Dr. Ries István, Solti Lajos, Szakasits Árpád és Száva István munkálkodásával. Bp.,(1945), Népszava, 159 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
15485.

A reakció ellen. A Szociáldemokrata Párt harca. Hősköltemény és krónika. Szerk.: Dr. Révész Mihály. Bán Antal, Büchler József, Erdődy János, Hámori László, Kéthly Anna, Dr. Ries István, Solti Lajos, Szakasits Árpád és Száva István munkálkodásával. Bp.,(1945), Népszava, 159 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült, hiányos gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Zsedényi Aladár: Szabadságharcunk 1848-49-ben. 59 képpel. Bp., 1912. Hornyánszky. 23p.
15486.

Zsedényi Aladár: Szabadságharcunk 1848-49-ben. 59 képpel. Bp., 1912. Hornyánszky. 23p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 10. Szerk.: Kreutzer Andrea, Makai Ágnes. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2008, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
15487.

A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 10. Szerk.: Kreutzer Andrea, Makai Ágnes. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2008, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz