Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 58

2 növénytermesztéssel kapcsolatos könyv
15714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
5 db szakácskönyv
15715.

5 db szakácskönyv

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3 db kertészettel foglalkozó könyv
15716.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha - így kell főzni! 9 füzete, sérült kartonált papírkötésben, kissé megviselt állapotban.
15717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
4 db szakácskönyv és receptgyűjtemény
15718.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1936, Váncza és Társa. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban.
15719.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bill, Johann Georg: Grundriß der Botanik für Schulen. Wien, 1860, Carl Gerold Sohn. Félvászon kötés, megviselt állapotban / half linen binding, damaged condition
15720.

Bill, Johann Georg: Grundriß der Botanik für Schulen. Wien, 1860, Carl Gerold' Sohn. Félvászon kötés, megviselt állapotban / half linen binding, damaged condition

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vitalij Lvovics Begunov: Sajtok könyve 200 recepttel. Bp., 1981
15721.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Györki Mária: Nagyanyáink receptjei. Bp., 1983. Minerva
15722.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az Új idők receptkönyve. Reprint kiadás. Bp., 1989, IPKV. 280 p. Kiadói, kissé gyűrött papírkötésben.
15723.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
3 db receptgyűjtemény, szakácskönyv
15724.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
15725.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft