József Jolán: József Attila élete. Bp., 1940, Cserépfalvi. A költő halála után alig három évvel a nővére által írt visszaemlékezéskötet. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben,kissé kopott borítóval, jó állapotban.