Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 367

16333.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16334.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16335.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16336.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16337.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Veres Péter: Parasztsors-magyar sors. Bp.,é.n., Magyar Élet, 87+9 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított kötéssel, szakadt címlappal.
16338.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nyáry Andor: Az erdők leánya. 1. évf. 17. sz. Bp., 1941, Magyar Népművelők Társasága. Kiadói papírkötés.
16339.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16340.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16341.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Dr. Fischer M.: Dante. Fordította: Dr. Pitroff Pál. Zászlónk Könyvtára 4. sz. Bp.,1926, Élet. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16342.

Dr. Fischer M.: Dante. Fordította: Dr. Pitroff Pál. Zászlónk Könyvtára 4. sz. Bp.,1926, "Élet". Kiadói papírkötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tudor Arghezi: Ének az emberről. Fordította: Szemlér Ferenc. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.   Bottyán János (1911-1984) református lelkész, író, szerkesztő ex libris-ével.
16343.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16344.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft