cca 1910 Tauril-Atlasz I. kötet. Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Terkepek~500031/cca-1910-Tauril-Atlasz-I-kotet-Az-Osztrak-Magyar-Monarchia-automobil-terkepe-Mertek-16000~II1788368
1788368
12366
322
Maps
Leírás: cca 1910 Tauril-Atlasz I. kötet. Az Osztrák-Magyar Monarchia automobil-térképe. Mérték: 1:600000. Bp., é.n., Tauril-Pneumatik Rt. Kiadói egészvászon kötésben, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel.
: pintér_henrietta