Moritz Zdekauer (MZ) Austria, emlék (Máriabesnyő) baba csésze és alj (... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~500007/Moritz-Zdekauer-MZ-Austria-emlek-Mariabesnyo-baba-csesze-es-alj-5-db-matricas-kopott-~II1783247
1783247
11115
322
Leírás: Moritz Zdekauer (MZ) Austria, emlék (Máriabesnyő) baba csésze és alj (5 db), matricás, kopott, jelzett
: vörös_iván