Porcelán Tételek száma: 52
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1733737
11125
322
Hattyús váza, kopott aranyozással, jelzés nélkül, m:26,5 cm 1784122
11126
322
4800
"Dunapataj" látképes porcelán reggeliző készlet, matricás, jelzett, hibátlan, 5+5+5 db 1784231
11127
322
Malacos kerámia persely, virágmintás, jelzett, hibátlan, 19×10×10 cm 1784174
11128
322
Jelzett mitológiai jelenetes kis váza, matricás, kopott, m: 10 cm 1786908
11129
322
Jelzett kézzel festett csésze és alj, kopott 1784215
11130
322
cca 1900 szósztartó, kézzel festett, jelzés nélkül, apró karcolással, m:15 cm, 19×15 cm 1783528
11131
322
Kínai hamutartó, jelzett, részben kézzel festett, kopott, 19×16 cm 1783365
11132
322
Jelzett barokk stílusú ülő férfi és nő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm ( 2×) 1782580
11133
322
2 db porcelán merőkanál, jelzés nélkül, kis lepattanással, kopásnyomokkal, h: 11 és 19 cm 1757648
11134
322
Papucs lopó foxi, kézzel festett, jelzés nélkül, m: 12 cm 1724371
11135
322
Baba teás készlet, matricás, jelzés nélkül, kopott, eredeti dobozában 1751358
11136
322
Kislány a kosárral, fehér mázas jelzett porcelán, máz hibával, m:25 cm, h:23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft