Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Színes litográfia, papír, jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vidai-Brenner-Nandor-1903-Hazafele-Szines-litografia-papir-jelzett-uvegezett-keretben~II1782772
1782772
10234
322
Leírás: Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm
: vörös_iván