Ghyczy György (1953-): Vízivilág. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/322/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ghyczy-Gyorgy-1953-Vizivilag-Szitanyomat-papir-jelzett-uvegezett-keretben-52C39737-cm~II1745693
1745693
10072
322
Leírás: Ghyczy György (1953-): Vízivilág. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 52×37 cm
: vörös_iván