Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1755569
10228
322
Iréne Radó Vajda (1952-): St Georg & the Dragon. Színes rézkarc, papír, jelzett, 20×13 cm 1784661
10229
322
Iréne Radó Vajda (1952-): The staircase. Rézkarc, papír, jelzett, 25×15 cm 1770673
10230
322
Varga Ágnes (1954-): Lovak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×16 cm 1770675
10231
322
Varga Ágnes (1954-): Lovak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 11×16 cm 1768665
10232
322
A. Varga Imre 3 db akt rajz. ceruza, papír, Jelzettek. 38x26 cm 1784707
10233
322
Vágfalvi Ottó (1925-2015) : Jeges Balaton. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1782772
10234
322
Vidai Brenner Nándor (1903-?): Hazafelé. Színes litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×35 cm 1753614
10235
322
Vilhelm jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton, 38×27 cm 1755877
10236
322
Wittich Eperjesi Zoltán (1928-?): Felhős nyári nap. Olaj, vászon, 37×45 cm 1732032
10237
322
6500
Würtz Ádám (1927-1994): Halászat. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm 1785213
10238
322
Záhonyi Zs. jelzéssel: Budapest Tabán. Rézkarc, papír, 35×24,5 cm 1766875
10239
322
Zorkóczy jelzéssel: Ház az erdőszélén. Vegyes technika, papír, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 40×50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft