Bolhapiac Tételek száma: 231
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1683168
11312
322
Flea Market
Princesas szivarka fém doboza, kopásnyomokkal, 9x8x1,5 cm 1786905
11313
322
Flea Market
Medál és nyaklánc rekeszzománc dísztett, kopott, 6×4 cm, h: 22 cm 1784257
11314
322
Flea Market
Rezezett fém sál függők, 4 db, h: 9 cm 1784263
11315
322
Flea Market
Réz figurák (angyalka, kéményseprő, szív), 3 db, m: 3, 4,5 és 6 cm 1577017
11316
322
Flea Market
2 pakli mini francia kártya, hiányos 1787609
11317
322
32000
Flea Market
1788180
11318
322
Flea Market
Régi karton gyógyszeres doboz, Novisomnol (végbélkúp), 7×5 cm 1788227
11319
322
Flea Market
Régi karton gyógyszeres doboz (henger), Bisteril, h: 8,5 cm 1784320
11320
322
Flea Market
1788272
11321
322
Flea Market
Retró úttörősíp, kopott, h: 8 cm 1652680
11322
322
Flea Market
1788034
11323
322
Flea Market
Sanyo elemes diktafon, mikrofonnal, elemmel, kazettával, működik, 13×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft