Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 66

DN Gamma Gamma Művek zománcozott gomblyukjelvény (11x16mm) T:1-
31173.

DN "Gamma" Gamma Művek zománcozott gomblyukjelvény (11x16mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
DN B.FÜREDI HAJÓ (Balatonfüredi Hajó) Br jelvény, részben zománcozva, eredeti tokban (25mm) T:1-
31174.

DN "B.FÜREDI HAJÓ (Balatonfüredi Hajó)" Br jelvény, részben zománcozva, eredeti tokban (25mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztria ~1900. Lótenyésztés állami díja peremén jelzett Ag díjérem szalag nélkül, eredeti dísztokban. Szign.: Jauner (34,68g/41,5x53mm) T:2 Austria ~1900. State Award for Horse Breeding hallmarked on edge Ag award medal without ribbon, in original case. Sign.: Jauner (34,68g/41,5x53mm) C:XF
31175.

Ausztria ~1900. "Lótenyésztés állami díja" peremén jelzett Ag díjérem szalag nélkül, eredeti dísztokban. Szign.: Jauner (34,68g/41,5x53mm) T:2 Austria ~1900. "State Award for Horse Breeding" hallmarked on edge Ag award medal without ribbon, in original case. Sign.: Jauner (34,68g/41,5x53mm) C:XF

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Ausztria 1933. ÖSTERR. FLUG-GES SCHAUFLIEGEN HORN 1933 ezüstözött fém jelvény + DN F.Ö.G zománcozott kitűző T:1-,2 egyiken sérült tű
31176.

Ausztria 1933. "ÖSTERR. FLUG-GES SCHAUFLIEGEN HORN 1933" ezüstözött fém jelvény + DN "F.Ö.G" zománcozott kitűző T:1-,2 egyiken sérült tű

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Franciaország 1926. Pour Dieu et Patrie (Istenért és hazáért) fém lövészeti sportérem (40mm) T:2- szennyeződés, fülnyom France 1926. Pour Dieu et Patrie metal shooting sport medal (40mm) C:VF stain, earmark
31177.

Franciaország 1926. "Pour Dieu et Patrie (Istenért és hazáért)" fém lövészeti sportérem (40mm) T:2- szennyeződés, fülnyom France 1926. "Pour Dieu et Patrie" metal shooting sport medal (40mm) C:VF stain, earmark

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Kína 2008. Vívás 5xklf olimpiai zománcozott fém jelvény, melyek összeillenek, eredeti díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 China 2008. Fencing 5xdiff together fitting Olympic enamelled metal badges, in original case, with numbered certificate C:UNC
31178.

Kína 2008. "Vívás" 5xklf olimpiai zománcozott fém jelvény, melyek összeillenek, eredeti díszdobozban, sorszámozott tanúsítvánnyal T:1 China 2008. "Fencing" 5xdiff together fitting Olympic enamelled metal badges, in original case, with numbered certificate C:UNC

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Orosz Birodalom ~1900. Egyetemi jelvény végzősök számára, zománcozott, jelzett Ag (13,85g/33x68mm) T:3 több forrasztásnyom, javított Russian Empire ~1900. University badge for graduate, enamelled and hallmarked Ag (13,85g/33x68mm) C:F several solder marks, repaired
31179.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
36
Orosz Birodalom 1913. A Romanov-dinasztia uralkodásának 300. évfordulója Br kitüntetés mellszalag nélkül (28mm) T:2- fül fúrva, patina Russian Empire 1913. 300th Anniversary of the Romanov Dynasty Br decoration without ribbon (28mm) C:VF drilled ear, patina
31180.

Orosz Birodalom 1913. "A Romanov-dinasztia uralkodásának 300. évfordulója" Br kitüntetés mellszalag nélkül (28mm) T:2- fül fúrva, patina Russian Empire 1913. "300th Anniversary of the Romanov Dynasty" Br decoration without ribbon (28mm) C:VF drilled ear, patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Románia DN Nők Nemzeti Tanácsa fém jelvény (37mm) T:2 Romania ND National Council of Women metal badge (37mm) C:XF
31181.

Románia DN "Nők Nemzeti Tanácsa" fém jelvény (37mm) T:2 Romania ND "National Council of Women" metal badge (37mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió 1944. Anyasági Érem I. és II. osztálya zománcozott Ag és sárgaréz kitüntetések T:2 Soviet Union 1944. Maternity Medal 1st and 2nd class enamelled Ag and brass decorations C:XF
31182.

Szovjetunió 1944. "Anyasági Érem I. és II. osztálya" zománcozott Ag és sárgaréz kitüntetések T:2 Soviet Union 1944. "Maternity Medal 1st and 2nd class" enamelled Ag and brass decorations C:XF

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Szovjetunió 1969. Vladimir Iljics Lenin Születésének 100. évfordulójára / Bátor Munkáért sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1- Soviet Union 1969. In Commemoration of the 100th Anniversary of the Birth of Vladimir Ilyich Lenin / For Valiant Labour brass medal with ribbon C:AU
31183.

Szovjetunió 1969. "Vladimir Iljics Lenin Születésének 100. évfordulójára / Bátor Munkáért" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1- Soviet Union 1969. "In Commemoration of the 100th Anniversary of the Birth of Vladimir Ilyich Lenin / For Valiant Labour" brass medal with ribbon C:AU

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
3db-os vadász tétel, benne Vaddisznó alakú jelvény (19x33mm), MAVAD fém plakett (33x33mm), Hubert Kereszt fém plakett (40x67mm) T:2
31184.

3db-os vadász tétel, benne Vaddisznó alakú jelvény (19x33mm), "MAVAD" fém plakett (33x33mm), "Hubert Kereszt" fém plakett (40x67mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft