15210.
321. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
4 600 Ft
12,43 EUR, 13,53 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás I-II. kötet. (Technika-taktika.) (Egyben.) Bp., 1960, Sport. Harmadik, átdolgozott kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.