Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 152

15475.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1900, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, javított kötéssel és gerinccel, 82-87. oldal között kijáró lapokkal, 5 hiányzó melléklettel, egy melléklet többlettel (a műteremben.)
15476.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Munkácsy Mihály: Emlékeim. Bp., 1944. II. kiadás. Kiadói félvászon kötés, javított papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
15477.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15478.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15479.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Barcsay Jenő 2 db könyve: Ember és drapéria. Szentendre, 1988, Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága.; Művészeti anatómia. Bp., 1991, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15480.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
Gantzhorn, Volkmar: Orientalische Teppiche. Köln, 1998, Taschen. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15481.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészett9rténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Dunántúli Szemle Könyvei 220. Szombathely,(1943), Marineum Könyvnyomda Rt., 106+6 p. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
15482.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Tibori János: Békéscsabai népi szőttesminták. Bp., 2008, Békéscsabaiak Baráti Köre Egyesület, megjelent 1000 példányban. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15483.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15484.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Temesváry Ferenc: A sárvári Nádasdy Ferenc Múzeum fegyvergyűjteménye. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, foltos, 121-122. és 123-124. lapok szakadtak.
15485.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15486.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft